Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie


Centrala

KIEROWNICTWO URZĘDU

Sylwia Tomiak - Rozynek
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wolsztynie
tel. 68 384 36 31
e-mail: powokier@praca.gov.pl
 

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ


Jolanta Fijałkowska

Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej
tel. 68 384 35 81 wew. 122
e-mail: jolanta.fijalkowska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 13

 

Wioleta Waszkowiak

Specjalista ds. programów
tel. 68 384 35 81 wew. 123
e-mail: wioleta.waszkowiak@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 13

 

Edyta Kowalska

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 121
e-mail: edyta.kowalska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 13

 

Halina Piasek

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 120
e-mail: halina.piasek@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 12

 

Magdalena Patalas 

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 118
e-mail: magdalena.patalas@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 12

 

Karolina Litwińska 

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 119
e-mail: karolina.litwinska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 12

 

Hanna Semik  

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 116
e-mail: hanna.semik@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 9

 

Agnieszka Ceglarek  

Pośrednik pracy
tel. 68 384 35 81 wew. 117
e-mail: agnieszka.ceglarek@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 14

 

Magdalena Guzik  

Specjalista ds. rozwoju zawodowego
tel. 68 384 35 81 wew. 124
e-mail: magdalena.guzik@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 8

 

Karolina Filipczak   

Doradca zawodowy
tel. 68 384 35 81 wew. 115
e-mail: karolina.filipczak@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 14

 

Edyta Kowalska  

Doradca zawodowy
tel. 68 384 35 81 wew. 114
e-mail: e.kowalska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 14

 

DZIAŁ EWIDENCJI I ŚWIADCZEŃ



 

Romana Kotlarska

Specjalista ds. rejestracji
tel. 68 384 35 81 wew. 107
e-mail: romana.kotlarska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 3

 

Ludwika Kramska

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń
tel. 68 384 35 81 wew. 106
e-mail: ludwika.kramska@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 3

 

DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

 

Danuta Nowak

Główny Księgowy
tel. 68 384 35 81 wew. 113
e-mail: danuta.nowak@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 7

 

Anita Piątyszek

Starszy Inspektor Powiatowy
tel. 68 384 35 81 wew. 109
e-mail: anita.piatyszek@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 4

 

Alicja Herkt 

Starszy Inspektor Powiatowy
tel. 68 384 35 81 wew. 110
e-mail: alicja.herkt@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 4
 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ADMINISTRACJI I ORGANIZACJI, KONTROLI, OBSŁUGI SEKRETARIATU ORAZ ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZE


Cecylia Nowaczyk

Starszy Inspektor Powiatowy
tel. 68 384 35 81 wew. 101, 102
e-mail: cecylia.nowaczyk@pupwolsztyn.pl
Pokój nr 1
 

STANOWISKO DS. ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYCH/ARCHIWISTA


Ryszard Wysocki

Archiwista
tel. 68 384 35 81 wew. 112, 126
Pokój nr 6


 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. ADMINISTROWANIA SIECIĄ INFORMATYCZNĄ


Patryk Dziurla

Informatyk
tel. 68 384 35 81 wew. 112
Pokój nr 6

 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę